Nasza historia

Historia ekoDrogerii rozpoczęła się w 2009 roku. Powstała z chęci podjęcia misji propagowania ekologii 'na co dzień' przez Kasię, obecnie spełnioną Mamę. To ona skierowała ofertę eko do każdego z Was. W maju 2014 roku znana i ceniona w branży ekologicznej firma Eco&More, która już działała od wielu lat w relacjach B2B, podjęła kolejne wyzwanie i stała się właścicielem ekoDrogerii. Jest to firma z pasją, która wierzy w zdrowy tryb życia i pragnie, byś, Ty  i Twoi bliscy, cieszyli się zdrowym ciałem, zdrowym domem i zdrowym środowiskiem. Za nazwą Eco&More stoją dwie rodziny: Kalinowskich i Stańczyków. Założyciele spotkali się za granicą, szukając bratniej duszy. Wspólne zamiłowanie doprowadziło ich do Eco&More, a konsekwencja w działaniu pozwoliła założyć, że będzie więcej (more…).

ekoDrogeria to nowa droga, dzięki której chcemy Cię przekonać, że ekologiczne funkcjonowanie jest proste i bardziej dostępne niż Ci się wydaje. Nasz asortyment składa się z wyselekcjonowanych, najlepszych produktów, które spełniają normy ekologiczne i posiadają szereg certyfikatów (m.in. Ecocert, Soil Association, BDiH).

Oferta ekoDrogerii to szeroki wachlarz asortymentowy skierowany nie tylko do miłośników ekologii lecz również do osób, które:

- ze względu na alergie i dolegliwości zdrowotne zmuszeni są stosować niekonwencjonalne kosmetyki,

- dbają o zdrowie swoich bliskich

- pielęgnują swoje zacisze domowe,

- zwracają uwagę na skład produktów,

- troszczą się o przyszłość naszej planety,

A także:

- do entuzjastów eliminujących zanieczyszczenia środowiska,

- do wegetarian

oraz do każdego, kto chce używać produktów najwyższej jakości.

Ciągle zmieniamy się, doskonalimy i uczymy, aby produkty, które proponujemy miały najwyższą jakość.

Dane rejestrowe

ekoDetal Sp. z o.o.
ul. Boya Żeleńskiego 2/52
00-621 Warszawa
NIP: 5272707006
REGON: 146994355
Adres e-mail: sklep@ekodrogeria.p
tel.+48 784 802 644


Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000498234, o kapitale zakładowym w wysokości 111 300 złotych.