Kategorie

So Bio etic

SO BIO etic to francuska marka wykorzystujaca bioróżnorodność w służbie najpiękniejszej wśród wszystkich kreacji – kobiecie. Oparta n...


SO BIO etic to francuska marka wykorzystujaca bioróżnorodność w służbie najpiękniejszej wśród wszystkich kreacji – kobiecie. Oparta na solidnych wartościach, SO’BiO étic® gwarantuje, że produkty są rozwijane i produkowane z szacunkiem dla ludzi i zwierząt, z poszanowaniem środowiska i natury, a także że jakość stanowi wartość kluczową i dowód szacunku wobec klientów.


Wszystkie produkty tej marki posiadają delikatny, naturalny zapach.

Mają miękką i delikatną strukturę odpowiednią do wszystkich typów skóry.

Natopmiast ich opakowania są łatwe w użyciu i przyjazne środowisku.

SO BIO étic oferuje pełną gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyków, produktów do higieny i aromaterapii.

Produkty SO’BiO étic® są ceryfikowane przez ECOCERT, spełniają również wymogi karty Cosmebio.


SO’BIO nie jest producentem, lecz marką należącą do francuskiej grupy LEA NATURE. Warto zwrócić uwagę, że jej pełna nazwa to SO’BiO étic – jest to marka w pełni zaangażowana etycznie, gwarantuje więc, że wszystkie produkty są zaprojektowane i wyprodukowane z poszanowaniem człowieka i zwierząt, zawsze z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Laboratorium produkcyjne przestrzega zasad jak najmniejszego obciążenia środowiska podczas procesu produkcji, zużycia energii i emitowania zanieczyszczeń. Główną siedzibę firmy niedaleko La Rochelle zbudowano z materiałów ekologicznych. Energia do zasilania budynku pozyskiwana jest z paneli słonecznych. SO’BiO należy do ruchu ’1% dla Planety’ - co roku przekazuje 1% swoich zysków na rzecz organizacji ekologicznych.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów