Dzięki Kosmetykom Dla Domu Klareko dbacie o bezpieczną czystość swojego otoczenia. Po raz pierwszy, podczas codziennego sprzątania, macie możliwość korzystania z dobrodziejstwa naturalnych olejków eterycznych w połączeniu z nadzwyczaj bezpiecznymi substancjami.  Zadbano o to, aby codzienne sprzątanie pozytywnie wpływało na zdrowie i dobre samopoczucie Wasze i Waszych bliskich oraz naszej Matki Ziemi.

Twórczynie marki stworzyłyśmy skuteczne nieszkodliwe dla ludzi i środowiska środki czystości z dobrodziejstwem naturalnych olejków eterycznych. W składzie  produktów znajdziecie wyłącznie bezpieczne i ekologiczne związki chemiczne oraz składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. Zapachy uzyskiwane są dzieki syarannemu doborowi tylko naturalnych olejków eterycznych. Niebezpieczne związki to rozwiązanie dla marki Klareko. 

Dlatego z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że produkty Klareko to nie kolejne ekologiczne środki czystości, tylko prawdziwe Kosmetyki Dla Domu. Dzięki nim faktycznie troszczycie się o swój dom.