Kategorie

Derma

Kosmetyki Derma Eco Baby posiadają unikalne na skalę światową połączenie aż czterech najważniejszych certyfikatów. Wyprodukowane w Danii produkty do pielęgnacji skóry Derma są skuteczne, bezpieczne, organiczne i wolne od alergenów. spełniają najwyższe skandynawskie standardy.

Kosmetyki DermaKosmetyków używamy codziennie, a skóra jest naszym największym organem wchłaniającym i wszystko, co na nią założymy może mieć wpływ na jej kondycję, a nawet nasze zdrowie.


Wiele kosmetyków niestety zawiera silne alergeny, jakimi są substancje zapachowe, barwniki i niektóre konserwanty, które moją wywołać alergię na całe życie. A także substancje, które mają negatywny wpływ na gospodarkę hormonalną, u dzieci mogą powodować zaburzenia rozwoju.                  Dlatego niezwykle ważny jest dobór najlepszych, bezpiecznych produktów, które nie tylko będą cieszyć ładnym opakowaniem, ale przede wszystkim naturalnymi składnikami bezpiecznymi dla skóry.


Czemu zatem ufać w gąszczu kolorowych produktów i haseł marketingowych? Ustawodawstwo dotyczące prawa do używania określeń takich jak „naturalny”, „organiczny” czy „eco” jest w naszym kraju niejednoznaczne. Nie ma ustalonych norm, jakie ma spełniać produkt posiadający taką etykietę. Wykorzystując luki prawne, można oznaczać tymi hasłami produkty nie mające nic wspólnego z naturalnością i ekologią.


Drogowskazem i ułatwieniem w rozszyfrowywaniu niezrozumiałych nazw składu są rzetelne, międzynarodowe organizacje certyfikujące, które w restrykcyjny sposób badają skład kosmetyków.


Kosmetyki Derma linii Derma Eco Baby i Derma Eco Woman posiadają unikalne na skalę światową połączenie    aż 4 najważniejszych certyfikatów:


  • AllergyCiertified – certyfikowane produkty hipoalergiczne

  • Asthma Allergy Denmark – produkty wolne od alergenów

  • ECOCERT – certyfikowane produkty organiczne

  • Nordic Ecolabel – minimalny wpływ na środowisko i nie są testowane na zwierzętach

Certyfikaty to gwarancja – a nie hasła marketingowe i obietnice.


Wyprodukowane w Danii produkty do pielęgnacji skóry Derma są skuteczne, bezpieczne, organiczne i wolne od alergenów. spełniają najwyższe skandynawskie standardy. Są wolne od jakichkolwiek szkodliwych składników, alergizujących substancji zapachowych, parabenów, barwników i zbędnych wypełniaczy. NIE zawierają!! chemicznego składnika uzyskanego z destylacji ropy naftowej, występującego pod nazwami: Mineral Oil, Parafina, Paraffin Oil, Petrolatum, Paraffinum Liquidum - czyli pochodnych ropy.


Kosmetyki Derma są skomponowane z certyfikowanych, organicznych i hipoalergicznych składników, takich jak: organiczne oleje, masło shea, aloes, witamina E i C


Pamiętajmy - my dorośli mamy wybór - nasze dzieci nie.


Derma Eco Baby jest polecana przez lekarzy już dla noworodków od pierwszych dni życia, również przy AZS i skłonności do alergii.


Derma Eco Woman to kosmetyki idealne dla kobiet w ciąży i mam karmiących w trosce o bezpieczeństwo i  zdrową skórę mamy i maluszka.Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów