Kategorie

WaterWipes

Marka WaterWipes to chusteczki nawilżane z najprostszym składem na rynku: 99,9% to czysta woda, 0,1% to dodatek ekstraktu z pestek grejpfruta. Produkt został stworzony przez rodziców, których dziecko przyszło na świat z bardzo problematyczną i skłonną do podrażnień skórą. Z braku zdrowej alternatywy dla produktów, które mogli znaleźć na sklepowych półkach, stworzyli chusteczki nasączane czystą wodą.

Naturalne, skuteczne, dobrze nasączone i bezpieczne nawet dla dzieci z chorobami skóry, alergią, atopowym zapaleniem skóry, egzemą czy łuszczycą. Chusteczki posiadają pozytywną opinię Allergy Society UK oraz są nagradzane w wielu krajach na świecie.


WaterWipes to chusteczki nawilżane z najprostszym składem na rynku: 99,9% to czysta woda, 0,1% to dodatek ekstraktu z pestek grejpfruta. Produkt został stworzony przez rodziców, których dziecko przyszło na świat z bardzo problematyczną i skłonną do podrażnień skórą. Z braku zdrowej alternatywy dla produktów, które mogli znaleźć na sklepowych półkach, stworzyli chusteczki nasączane czystą wodą. 
Naturalne, skuteczne, dobrze nasączone i bezpieczne nawet dla dzieci z chorobami skóry, alergią, atopowym zapaleniem skóry, egzemą czy łuszczycą. Chusteczki posiadają pozytywną opinię Allergy Society UK oraz są nagradzane w wielu krajach na świecie. 
Chusteczki WaterWipes nasączone czystą wodą mogą być stosowane od pierwszych dni życia dziecka. Nie zawierają syntetycznych substancji myjących, które mogą wywołać relację alergiczną lub podrażnić delikatną skórę Ekstrakt z grejpfruta stanowi dla produktu naturalny konserwant. 
Chusteczki dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia zostały wzbogacone o wyciąg z orzechów mydlanych. Naturalne saponiny doskonale radzą sobie z zabrudzeniami powstałymi w rezultacie nauki dziecka wykonywania czynności związanych z jedzeniem czy załatwieniem potrzeb fizjologicznych.  
Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów