Kategorie

Beaba

Beaba to przede wszystkim francuska myśl i design. Niezwykle funkcjonalne akcesoria potrzebne w codziennej pielęgnacji dziecka. 

Beaba to przede wszystkim francuska myśl i design. Niezwykle funkcjonalne akcesoria potrzebne w codziennej pielęgnacji dziecka. Rzadko udaje się połączyć łatwość użytkowania, jakość oraz niepowtarzalny wygląd. Udało się to producentowi Beaba. Rodzice mogą sprytnie uzupełniać gamę produktową o kolejne unikatowe produkty zachowując spójność wystroju pokoju dziecka. 


Unikatowy design to szczoteczki i grzebyki do włosów, wygodne w użytkowaniu cążki, nożyczki i pilniczki. Wszystko to łatwo można przechowywać w kosmetyczce specjalnie zaprojektowanej do codziennego stosowania w domu. 


Wanienki i cała seria do kąpieli jest flagową częścią rodziny Beaba. Niepowtarzalny wygląd i wygoda - to najważniejsze cechy wanienek. Stojak do podtrzymywania wanny łatwo daje się złożyć, a co za tym idzie przechowywać w niewielkich pomieszczeniach. 


Materiały, z których wykonano wszystkie produkty Beaba, spełniają restrykcyjne normy europejskie i podlegają rokrocznej kontroli. 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów